O nas

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej Agencji Nieruchomości Milion Plus. Jesteśmy profesjonalnym biurem zajmującym się szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi oraz doradztwem finansowym w tym obszarze.

Nasze działania nastawione są na obrót nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem. udziały w obiektach komercyjnych) - pomnażającymi dobra luksusowe naszych Klientów prywatnych i biznesowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

NIERUCHOMOŚĆ w naszym biurze to nie tylko dach nad głowa lub grunt pod nogami. To przede wszystkim dobrze zainwestowany kapitał na chwilę obecną i przyszłość. Celem naszych działań jest zapewnienie Klientom poczucia komfortu i zamożności przy podejmowaniu decyzji związanych z obrotem nieruchomościami. Stworzenie perspektyw dobrego inwestowania, zarabiania i decydowania o aktywnym uczestnictwie w tworzeniu nowego rynku w branży obrotu nieruchomościami.

Paleta naszych usług jest tam gdzie nas Państwo potrzebują: przy obiekcie, w instytucjach pomocniczych, w banku, u notariusza, przy trudnych rozmowach i ważnych terminach. Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy rzetelne, dyskretne i uzależnione od indywidualnych potrzeb działania.

Posiadamy wymaganą licencje zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Zapraszamy do współpracy z naszym biurem wszystkich dla których Milion Plus znaczy ŻYĆ LUKSUSOWO.

Posiadamy oferty w:
Krakowie
Bielsku-Białej